دکتر مهدی خانی

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات

فلوشیپ جراحی پیشرفته ستون فقرات از آمریکا

نوبت دهی و مشاوره اینترنتیدر این صفحه از وب سایت این امکان وجود دارد که به صورت اینترنتی برای ویزیت در مطب یا در منزل یا مشاوره راه دور نوبت بگیرید. در مشاوره راه دور شما میتوانید از طریق سایت یا برنامه آندروید مطب، فایلها و عکسهای خود را با پزشک به اشتراک بگذارید و گفتگو کنید. همچنین پزشک با شما تماس تلفنی خواهد گرفت.

برای گرفتن نوبت اینترنتی شما باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر حساب کاربری ندارید باید در وب سایت ما ثبت نام کنید.


ایجاد حساب کاربری مزایای دیگری از جمله دیدن پرونده و عکسهای بیماران را نیز برای شما فراهم می آورد.

با انجام اینترنتی نوبت دهی، بیمار زمان کمتری در مطب سپری می‌کند و تماس فیزیکی کمتری با وسایل و امکانات فیزیکی داخل مطب دارد. چه بسا در مشاوره تلفنی راه دور شما در راحتی منزل خود می‌توانید با پزشک مشاوره کنید. می توانیدعکس های خود را برای وی بفرستید و حتی اینترنتی نسخه دریافت کنید. با پیشرفت تکنولوژی و همچنین خطرات ناشی از جابجایی و سفر، مشاوره اینترنتی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. البته اگر فکر می کنید مشکل شما جدی است و نیاز به مداخله جراحی دارد بهتر است ویزیت در مطب را انتخاب کنید.

پس از پرداخت یک پیامک (اگر پیامکهای تبلیغاتی خود را غیر فعال نکرده باشید) و همچنین یک ایمیل (اگر وارد کرده باشید) به عنوان رسید برای شما ارسال میشود. در هر صورت می‌توانید نوبتهای دریافتی خود را در قسمت حساب کاربری مشاهده کنید.