رزرو نوبت

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی خانی

نوبت دهی اینترنتی

در این صفحه از وب سایت این امکان وجود دارد که به صورت اینترنتی برای ویزیت مطب یا در منزل یا مشاوره  راه دور نوبت بگیرید. با توجه به شرایط کنونی وضعیت پاندمی کرونا، ما بر آن شدیم تا سیستم نوبت دهی اینترنتی را پایه گذاری کنیم.

با انجام اینترنتی نوبت دهی، بیمار زمان کمتری در مطب سپری می‌کند و تماس فیزیکی کمتری با وسایل و امکانات فیزیکی داخل مطب دارد. چه بسا در مشاوره تلفنی راه دور شما در راحتی منزل خود می‌توانید با پزشک مشاوره کنید. می توانیدعکس های خود را برای وی بفرستید و حتی اینترنتی نسخه دریافت کنید.  با پیشرفت تکنولوژی و همچنین خطرات ناشی از جابجایی و سفر، مشاوره اینترنتی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. البته اگر فکر می کنید مشکل شما جدی است و نیاز به مداخله جراحی دارد بهتر است ویزیت در مطب را انتخاب کنید.

بیمارانی که نوبت برای ویزیت در مطب می گیرند بهتر است برای جلوگیری از اتلاف وقت در مطب اقدام به پر کردن فرم ثبت نام بیماران در وب سایت کنند.  البته این در صورتی است که قبلاً ثبت نام نشده باشند.

لطفا پس از انتخاب نوع ویزیت برای پرداخت به “سبد خرید” مراجعه بفرمایید.

برای نوبت گرفتن اینترنتی باید یک ایمیل معتبر برای گرفتن رسید داشته باشید. فرمت ایمیل باید به صورت درست وارد شود (مثلا person@example.com).  اگر ایمیل ندارید میتوانید از ایمیل آشنایان خود یا ایمیل وبسایت خودمان (info@drmkhani.ir) استفاده کنید. البته در آن صورت رسید دریافت نخواهید کرد و بهتر است از صفحه تایید پرداخت وب سایت عکس یا پرینت بگیرید. 

نمایش دادن همه 3 نتیجه